Реактивна артилерія ЗСУ за один залп випустила з HIMARSів по стаду рашистів 24 ракети

Українська армія продовжує розносити позиції рашистів із використанням реактивної системи залпового вогню HIMARS. У Мережі опубліковано відео потужного залпу, випущеного по орках відразу з 4 установок одночасно. На позиції рашистів обрушили залп із понад двох десятків ракет одночасно. Відео удару публікує Телеграм-канал “DroBro7/24”.

Команда артилеристів вийшла на оперативний простір і після отримання координат мети завдала потужного залпу, випустивши по скупченню орків за хвилину загалом 24 ракети, що складає повний боєкомплект чотирьох установок РСЗВ.

Twitter-акаунт Ukraine Weapons Tracker зазначає, що опубліковане відео є надзвичайно рідкісними кадрами. Автори зазначають, що під час денного залпу встановлення HIMARS прикриває український військовий, у руках якого ПЗРК.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“Рідкісні кадри не менше чотирьох M142 HIMARS у дії, що стріляють 24 ракетами M31A1 GMLRS по вражині. Ці кадри примітні не тільки кількістю, а й використанням HIMARS в денний час. Зверніть увагу на українського солдата з, ймовірно, ПЗРК зліва”, – зазначено у повідомленні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin