Обіцяна тисяча у вигляді послуг

З 1 грудня Кабмін запускає бета-тест зміни місця проживання в Україні онлайн на порталі “Дія”

На порталі держпослуг “Дія” найближчим часом буде доступна нова послуга, яка дозволить змінити місце проживання онлайн без відвідування держустанов та простоювання у чергах. Міністерство цифрової трансформації вже з 1 грудня розпочинає перший етап тестування нової послуги. Про це повідомляє DroBro з посиланням на заяву глави відомства Михайла Федорова, яку він опублікував у своєму телеграм-каналі.

За словами Федорова, змінити місце проживання можна буде онлайн лише за один робочий день. Вся процедура істотно буде спрощена і дозволить уникнути відвідування трьох різних установ та очікування дозвільних документів протягом 30 днів.

Більше того, тепер місце реєстрації українці зможуть міняти з будь-якої точки країни та без необхідності їхати до рідного міста. Федоров наголосив, що на першому етапі послугу протестують у 7 містах, проте згодом її поширять на всю Україну. Більше того, за словами міністра, тепер громадянам України чоловічої статі не доведеться ходити у військкомат, щоби знятися з військового обліку або стати на нього.

У соціальних мережах користувачі зустріли новину із захопленням і чекають на остаточне впровадження нової технології. Українці скаржаться, що до останнього часу процедура, що діє на території країни, вкрай бюрократична і трудомістка, а також пов’язана зі втратою великої кількості особистого часу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »