Коли настане спалах нового штаму коронавірусу Omicron

Головний санітарний лікар Херсонської області Ромаскевич написав, коли в Україні чекати на спалах захворюваності на новий небезпечний штам COVID-19

Сплеск захворюваності на новий різновид коронавірусної інфекції COVID-19, штаму Omicron, очікується в січні 2022 року, написав головний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич на своїй сторінці у Facebook, передає DroBro.

Спочатку постраждають західні області України та центр, включаючи столицю

Потім уже у лютому пандемія накриє і південні області країни, зокрема Херсонську.

“Сценарій зростання четвертої хвилі в Україні – 2-а половина січня 2022 року, починаючи із західних областей плюс Київ… Херсонська область – лютий 2022 року”, – написав лікар.

Крім того, Ромаскевич попередив, що хворих буде дуже багато, отже потрібно терміново запасатися киснем і збільшувати кількість лікарняних ліжок. Також медик звернув особливу увагу на те, що новий штам Omicron набагато заразніший у порівнянні з іншими видами коронавірусу, він небезпечніший навіть за “Дельту”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »