Військовий 118 -ї окремої ТРО з Черкас, який є експертом з мистецтва, вирішив створити “бойову вишиванку”

За кілька тижнів до дня вишивки, який в Україні щорічно відзначав у третій четвер травня, боєць звернувся до художників з “Теліженка Творча майстерня”. Саме в творчому тандемі народилася нова вишивка.

Вчора, 18 травня, бійці 118 -го ТРО опублікували на своїй сторінці у Facebook.

“Бойова вишивка” виявилася барвистою, сучасною та стильною. Її можна носити не тільки у святкові дні, але і в повсякденному житті передньої лінії. Самі ініціатори та творці вишивки позували для фотографії. У той же час винищувач стверджує, що в світі немає аналогів такої вишивки.

19 травня 2022 року в Україні відзначається день вишивки – одного з важливих елементів українського національного костюма, а також символом самоідентифікації нації, повідомляє DROBRO.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Генеральний штаб Збройних сил України привітав усіх у цьому святі, розмістивши фотографію танка, намальованого у вишитій сорочці.

Українські прикордонники придумали дуже цікавий колаж. На фотографії той самий прикордонний охоронець, але фотографія розділена на дві частини. В одному він є солдатом, а в іншому – у вишитій сорочці.

Українські десантники вирішили намалювати боєприпаси традиційним орнаментом, з яким вони знищують противника та його обладнання.

Голова Луганського ОВА Сергія Гайдая не забув привітати українців. Він розмістив свою фотографію в вишитій сорочці в мережі і написав, що це маркер та генетичний код кожного українця.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »