Втрати загарбників на 85-й день героїчного опору українського народу від рашистського вторгнення

Далі ворог фокусує всі свої сили, щоб повністю взяти Донбас під свій контроль. Сьогодні, 19 травня, прес -служба Генштабу збройних сил України повідомила за останній день.

Отже, ситуація в напрямках Полісся та на Волині залишається незмінною. 18 травня ворог знову завдав ракетним ударом по Десні на Чернігівщині. Також у цій області є ворожі розвідувальні безпілотники.

У напрямку Харкова російські війська намагаються стримати контрнаступ збройних сил України. У той же час ворог покладається на ДРГ, передає DROBRO.

У Слов’янському напрямку відбулися битви в районі Великої Камишевахи. Отримавши пр зубах, ворог відступив. У напрямку Лімана ворог обстріляв цивільну інфраструктуру.

Ворог зазнав поразки в районі Устиновки в напрямку Сіверодонецька. Ворог зазнав поразки, намагаючись вжити дій у напрямках Курахове, Бахмут та Авдевки.

У напрямку Запоріжжя рашисти не проводили наступальних дій.

У районі Олександрова ворог передав 260 військових, які раніше воювали в напрямку Харкова. Основна причина – втрата до 50% 107 -го стрілецької батальйону.

Через відсутність військових ворог вирішив провести ще одну мобілізацію на окупованій території Донбаса. Розвідка повідомляє, що повістки почала надходити до студентів університету.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Протягом останнього дня протиповітряна оборона збройних сил України знищила літак та крилату ракету.

Український літак зміг знищити кластер обладнання противника (20 бронетанкових транспортних засобів, БК та жива сила противника).

На Донбасі збройними силами були відбиті 16 нападів ворога. У той же час було знищено 8 танків, 17 бронетанкових транспортних засобів, 6 автомобілів та чотирьох спеціальних бронетанкових транспортних засобів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »