Партизанські загони на Запоріжжі продовжують тішити своїми успіхами у боротьбі з окупантами

У лавах путінських військ у захопленому Мелітополі починаються панічні заворушення. Бронепоїзд окупантів був відправлений слідом за “російським кораблем” по відомому напрямку. Вибухівка – подарунок від українських партизан – зупинила броньований поїзд залізничних військ країни-агресора.

За інформацією джерел РІА “Мелітополь”, на рейках здетонував вибуховий пристрій прямо під вагоном із особовим складом путінської армії. Точна кількість поранених і загиблих росіян наразі не відома, передає DROBRO.

Крім того, у “комендатурі” (зелена поліклініка) чекали генерал-майора з рф, який мав сьогодні виїхати до Бердянська для перевірки “міліції” та баз відпочинку, на які вже роззявила свої роти країна-агресор.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“Комендатуру” путінські військові взяли в оточення і навіть перекрили дорогу, готуючись до зустрічі гостя з рф, коли невдовзі прогриміли вибухи. Мелітопольські партизани застали ворога зненацька. На захоплених територіях вони не здатні забезпечити безпеку військовим чиновникам, які прибувають із перевірками.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »