У Бориславі відкриють ще один пункт вакцинації

Найближчим часом у відділенні поліклініки в Бориславі, відкриється ще один пункт вакцинації

Як повідомляє DroBro з посиланням на інформування Центральної міської лікарні м. Борислава, новий центр вакцинації облаштують у відділенні поліклініки, що знаходиться на вулиці Куліша 41-а.

Таке рішення прийняли у зв’язку з тим, що останнім часом різко збільшилася кількість охочих вакцинуватися від COVID-19.

Міський голова Ігор Яворський коментує: “Щодо відкриття додаткових пунктів, то це треба було робити значно раніше. Бо зараз у відділенні на Коваліва утворюються великі черги, а це суперечить всім карантинним обмеженням, які впроваджені на території нашої громади. Тому якнайшвидше потрібно зробити декілька пунктів щеплень, щоб люди могли вибрати, де їм найбільш зручно та швидко. Ця послуга має бути найбільш комфортною для людей”.

Як повідомляє в. о. директора КНП “Центральна міська лікарня” Ігор Шамрило, наразі очікуємо завершення навчання медичного персоналу, адже бригада, яка проводить щеплення, має бути спеціально підготовленою.

Також повідомляємо, що у суботу, 13 листопада, на вул. Коваліва у відділенні ПМСД (каб. № 4), з 9:00 до 12:00 буде проводитися щеплення всіма видами вакцин, які є у наявності у Бориславській громаді.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »