Заплановане будівництво в Бориславі

Багатофункціональний спортивний комплекс у Бориславському парку: затверджено кошторисну частину проєктної документації

Як інформує DroBro з посиланням на БМР 4 листопада, на засіданні виконавчого комітету затвердили кошторисну частину проєктної документації капітального ремонту багатофункціонального спортивного комплексу на території Бориславського парку культури та відпочинку.

Як зазначив в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Володимир Рахель, проєктно-кошторисна документація пройшла експертизу, відповідає всім будівельно-державним нормам і передбачає реконструкцію спортивного майданчика, який знаходиться позаду кінотеатру “Каменяр”. Загалом там заплановано облаштувати багатофункціональний спортивний комплекс зі спеціальним гумовим покриттям розміром 42х22, де можна грати футбол, волейбол, баскетбол та теніс, а поруч — пляжний волейбол. Також передбачено встановлення огорожі для мотузкового парку та освітлення цієї території.

Заплановане будівництво в Бориславі

Також варто сказати про те, що у кінці жовтня проходили стратегічні сесії щодо розвитку парку. Власне, ці споруди й входитимуть у цю стратегію.

“Ці пропозиції ми подали й в стратегію міста Борислава. Хочеться, щоб воно все було комплексне і цілісне, щоб парк розвивався, а для цього треба оновлювати інфраструктуру. Над документацією ми працювали понад сім місяців, вносили багато коректив. Тож завершуємо процедуру оформлення документів і будемо готові до подачі проєкту на обласні та державні Програми для залучення коштів вищих рівнів”, – говорить директор Бориславського парку Ігор Саган.

До слова, згідно із затвердженим кошторисом будівництво потребуватиме більше ніж 4 млн грн.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »