Кисневі концентратори

У Бориславі придбано 23 кисневі концентратори для пацієнтів, які після лікування коронавірусної хвороби потребують кисневої терапії

Медичне обладнання було закуплено за кошти державної субвенції й розподілено сімейним лікарям відповідно до кількості укладених декларацій. З них 21 – знаходиться у відділенні ПМСД КНП “Центральна міська лікарня”, ще 2 – у сімейних лікарів фізичних осіб-підприємців, передає DroBro.

Як зазначає в. о. начальника КНП “Центральна міська лікарня” Ігор Шамрило, концентратори можуть отримати пацієнти, які потребують кисневої терапії, але за станом здоров’я вони можуть лікуватися вдома, а не в стаціонарі. Їх надаватимуть тим, хто має підписану декларацію із сімейним лікарем.

“У складних випадках захворювання на коронавірус кисневі концентратори є важливою складовою лікування. Завдяки цьому медичному обладнанню, хворі, особливо киснезалежні, зможуть доліковуватися вдома “, – говорить міський голова Ігор Яворський.

Наголошуємо, що видача кисневих концентраторів тим, хто їх потребує, проводиться БЕЗПЛАТНО. Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря.

Кисневі концентратори

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »