Володимир Моісей – психолог за освітою, який втратив верхню кінцівку, та попри це став світовим рекордсменом в адаптивному спорті, його результати – у книзі рекордів Гіннеса

Вчора, 4 липня, у Бориславі у церкві “Нове життя” Володимир Моісей провів семінар про подолання фізичних та психологічних травм. Тема, яка за час війни в Україні, стала більш ніж актуальною для багатьох українців, передає DROBRO.

Захід відбувся за підтримки Благодійного фонду “Новий подих”. Участь у семінарі взяли працівники соціальної сфери Бориславської міської ради, психологи закладів загальної середньої освіти нашої громади.

“Питання реабілітації як фізичної, так і психологічної зараз вже підіймається на найвищих рівнях і в медичній галузі, і в соціальній. Адже кожна сім’я, яка втратила близьку людину, потребує підтримки. І хлопці, які повертаються із зони бойових дій, також безперечно потребують фахової допомоги від людей, які самі ж пережили певні труднощі та знайшли силу волі, щоб відчувати радість життя. Тож дякую за ініціативу Благодійному фонду “Новий подих”, дякую церкві “Нове життя”, з якою ми активно співпрацюємо від початку повномасштабного вторгнення, за такий корисний та результативний тренінг”, – зазначила заступник міського голови Роксоляна Гарасимів.

Під час своєї доповіді пан Володимир не тільки поділився історією зі свого особистого життя, а й розповів про психології людей, які перебувають на війні, про те, що переживає людина після травми та як правильно допомогти у такій ситуації.

Від admin