Бориславчани завойовують золото, срібло і бронза чемпіонату України з боксу

Такими трьома нагородами нещодавно поповнили скарбничку спортивних перемог Бориславської громади вихованці спортивного клубу “Гладіатор”, пише DROBRO.

  • Лук’ян Слєпченко став переможцем змагань у ваговій категорії 60 кг,
  • Ангеліна Гавриляк у ваговій категорії 42 кг здобула срібло,
  • Максим Слєпченко у ваговій категорії 66 кг посів третє місце чемпіонату.

Тренує боксерів Ігор Нинич.

Соломія Линів, срібна чемпіонка України з боксу у віковій категорії 2005-2006 років народження отримала звання “Майстер спорту України”.

Сьогодні, 29 червня, спортсменів урочисто нагородив під час засідання сесії Бориславської міської ради міський голова Ігор Яворський.

“Ви достойно на високому рівні представили нашу громаду в чемпіонаті України з боксу. Це і ваша заслуга як спортсменів, і, звичайно, тренера. Адже кожне досягнення вихованців – це клопітка, наполеглива робота наставника, який вкладає свої знання, свою працю та частинку душі. Великі слова вдячності за такі досягнення. Бажаю надалі тільки успіху та нових перемог. Ви – справжні майстри своєї справи”, – привітав призерів змагань та їх тренера Ігор Романович.

За високі досягнення на чемпіонаті та за розвиток спорту в наші громаді міський голова вручив спортсменам грамоти Бориславської міської ради та грошову винагороду, а тренеру Ігорю Ниничу – подяку за підготовку боксерів.

Тож ще раз вітаємо призерів змагань. Бажаємо й надалі прославляти Бориславську громаду своїми здобутками!

Від admin