Ігформація з Трускавця

У Трускавецькій міській лікарні розповіли про стан захворюваності в громаді за минулий тиждень

За даними КНП «Трускавецька міська лікарня» 37 пацієнтів з підозрою на COVID-19 очікують на спростування, або підтвердження діагнозу. Разом з тим, за минулий тиждень захворіло п’ятеро людей.

Зазначимо, що у Стебницькій інфекційній лікарні, з загальної кількості (130 осіб) хворих з Covid-19

  • 15 пацієнтів з Трускавця,
  • 108 – це мешканці Дрогобича,
  • 25 – Стебника,
  • 59 – Борислава та Східниці,
  • 85 – району.

За провідомленням DroBro з 5-12 листопада лікарями міської лікарні було щеплено 1600 осіб, це дещо менша кількість ніж позаминулого тижня, однак значно більше, якщо порівнювати з першими тижнями вересня.

За всю кампанію з вакцинації в Трускавецькій громаді 20 165 осіб отримали щеплення (однією чи двома дозами). Виїзні мобільні бригади працювали в селі Уличне, де вакцинувалось 155 осіб, а в Територіальному центрі соціального обслуговування щепилось 75 пенсіонерів міста.

Минулого тижня за щепленням до трускавецького центру вакцинації звернулось четверо підлітків (17 років), які, в результаті, вакцинувались препаратом Pfizer.

Окрім щоденної боротьби з коронавірусом та надання повного спектру послуг з превенції цього захворювання у міські лікарні провели 10 операцій малоінвазивним способом: 4 хірургічні та 6 урологічних.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »