Нові провокації московитів

Готується нова провокація на Донбасі, під керівництвом московських начальників бойовики готуються до втілення постановочного сценарію з “геноцидом” на Донбасі

Попередні вкиди та фейки були легко розкриті, і окупанти переходять до нового плану. Спроби звинуватити українську сторону в обстрілах, підривах, мінуваннях та диверсіях з тріском провалилися, і тепер готують театральну постановку, передає DROBRO.

Терористи хочуть показати нібито відбувається “геноцид” на Донбасі, звинувативши Київ у вбивствах мирного населення. Про це повідомляється із посиланням на Telegram-канал “Інсайдер”.

Українська контррозвідка зафіксувала ексгумацію на окупованій території тіл загиблих бойовиків у 2014 році, коли відбувалися активні бойові дії під час захоплення російськими найманцями українських територій.

На даний момент, виходячи з наявних даних, московські експерти витягли із поховань у низці невеликих сіл на захоплених територіях 292 тіла, які було віддано землі 6-7 років тому.

Кадри з останками планують транслювати російським ТБ, щоб показати, нібито Україна вбиває жителів Сходу своєї країни.

Нові провокації московитів

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »