У районі парку імені Щербакова в Донецьку ввечері 20 лютого відмічено велику кількість автомобілів бойовиків

Біля парку імені Щербакова в Донецьку в неділю, 20 лютого, в районі 21:25 за київським часом зафіксовано підозрілі дії російсько-окупаційних сил. Не виключено, що російські спецслужби готують вибухи об’єктів соціальної інфраструктури для звинувачення України та створення приводів до вторгнення, про що раніше попереджала українська розвідка.

Про це пише блогер Фашик Донецький у своєму Telegram-каналі.

“Росіяни готують вибух об’єкта інфраструктури? У районі парку ім. Щербакова у Донецьку півгодини тому помічено велику кількість авто з чорними номерами (авто з такими номерами використовують бойовики на окупованих територіях – ред.). Пасажири, які сіли в авто з чорними номерами, одягли каски, розвантаження, бронежилети та поїхали”, – сказано в повідомленні.

За словами блогера, у всьому цьому було задіяно близько 100 людей та 20 автомобілів. Тим часом місцевих жителів у чатах закликають зробити запаси води та попереджають про можливе відключення світла та інтернету у найближчі чотири дні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »