Регулярні частини РФ відкрито вторглися на територію України, з’явившись на окупованій частині Донецької та Луганської областей

Колишній радник міністра оборони України Юрій Бірюков пише, що на ранок 22 лютого навпроти наших ЗСУ вже відкрито стоятимуть регулярні війська РФ:

“Цього разу, вперше за 8 років, не приховуючи шеврони приналежності”. “Ні, не паніка і не страх. Ненависть. І… надія. За це можна щиро подякувати Путіну – у нас з’являється шанс справді вирватися з ярма Росії всією країною, усім народом”, – коментує Бірюков.

Він також зазначив, що на одному, достатньо “гарячому” в останні 5 днів відрізку фронту різко припинилися обстріли, передає DROBRO. Це сталося в момент початку виступу Путіна:

“Дивовижні збіги, правда?” Тим часом у соцмережах жителі ОРДЛО масово повідомляють про велику кількість військової бронетехніки, яка увійшла на окуповану територію. В Інституті вивчення війни (ISW, Вашингтон) вважають, що введення російського військового контингенту в ОРДЛО відбудеться протягом найближчих 24-36 годин.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »