США ухвалив резолюцію на підтримку України сенат

Вашингтон схвалив новий документ на підтримку Києва: у чому його суть і що це означає

Сенат США схвалив резолюцію на підтримку суверенної України та засудив військову агресію Кремля. Як передає DROBRO документ затвердили одностайним рішенням сенаторів, повідомляє AP News.

Він не має законної сили, але офіційно запевняє про “підтримку Вашингтоном демократичної та безпечної України”, а також “засуджує маневри РФ щодо збільшення бойових сил” поряд з українським кордоном.

За даними видання, цього тижня сенатори намагалися відповісти на збільшену ескалацію у регіоні. При цьому деякі з них навіть хотіли запровадити економічні обмеження проти глави РФ Путіна, які впливають на економіку країни. Але у зв’язку із дипломатичними потугами американські політики утрималися від накладання ембарго, спираючись на стратегію Білого дому.

У прийнятій резолюції закликають змусити керівництво Штатів застосувати всі необхідні механізми для запровадження “вагомих витрат” у РФ та “відновлення миру в Європі”. Водночас у остаточному тексті прописано, що документ не зобов’язані трактувати як дозвіл на використання бойового заходу проти РФ та на введення військових сил США до України.

Американські законодавці запевнили, що адміністрація здатна накласти ліміти сама, незважаючи на рішення Конгресу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »