Сполучені Штати тимчасово евакуювали резидентів Центрального розвідувального управління (ЦРУ) з Києва через загрозу російського вторгнення в Україну

Це сталося через день після того, як Держдеп оголосив про переїзд дипкорпусу до Львова, пише DROBRO з посиланням на американське видання The New York Times.

Евакуація співробітників ЦРУ з Києва на якийсь час послабить розвідувальну інфраструктуру американських спецслужб усередині України, які до цього відстежували таємні операції РФ.

Згідно з останніми даними моніторингів розвідки було викрито низку “змов з метою підірвати або замінити український уряд”.

12 лютого Держдепартамент США заявив, що більшість дипломатичного персоналу перебазується з Києва до Львова. При цьому йшлося, що посольство продовжуватиме свою роботу в українській столиці. Представник департаменту Нед Прайс на брифінгу 14 лютого відмовився повідомити, який штат дипломатичного персоналу залишився у Києві.

З 23 січня на тлі тривожних повідомлень західної преси про підготовку російського вторгнення Сполучені Штати наполегливо закликали своїх громадян, дипломатичних співробітників та їхні сім’ї залишити Україну.

Так, за даними Прайса, до Львова вже перебралася повірена у справах США Крістіна Квін.

“Ми, звичайно, маємо намір повернутися до посольства в Києві, як тільки це стане безпечно для нас”, – резюмував Прайс.

14 лютого США ухвалили рішення закрити посольство США в Києві та “тимчасово передислокувати” невелику кількість дипломатичних співробітників, які залишилися, до Львова “у зв’язку з різким прискоренням нарощування російських військ”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »