США запровадили санкції проти двох російських банків

Президент США Джо Байден заявив, що американський уряд запроваджує фінансові санкції проти двох російських банків, олігархів та шляхів погашення державного боргу РФ

Президент у своєму звернені заявив:

“Хто такий, заради Бога, Володимир Путін, щоби вирішувати, де проголошувати нові незалежні держави у світі на території сусідніх держав? Це кричуще порушення міжнародного права і суперечить застереженням міжнародних партнерів Росії. Інакше, Росія просто “відкусила” шмат території від України, прикривши це, мовляв, рішенням про “визнання республік” на Донбасі.

Це початок вторгнення Росії до України.

Путін, по суті, відкрито оголосив війну світу, якщо його вимоги не будуть виконані. Нам потрібно відповісти на це.

Якщо Росія наважиться йти далі й почне повномасштабний наступ військ на територію всієї України та великих міст, включно зі столицею Києвом, США спільно з союзниками та партнерами підготували пакет ще більш нищівних санкцій”.

Як інформує DROBRO США запровадили санкції проти двох російських державних банків: “Внешэкономбанк” та “Промсвязьбанк”

Американські санкції проти держборгу Росії передбачають, що російський уряд не зможе здійснювати фінансові операції для його погашення на заіхдних ринках цінних паперів.

Крім того, американський президент запровадив персональні санкції проти російських топ-бізнесменів та членів їхніх родин, однак не назвав їхні прізвища.

Доповнюється…

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »