Американські офіційні особи підтвердили, що ерефія ще минулого тижня запустила проти України гіперзвукові ракети

Як повідомляє “Європейська правда“, про це на умовах анонімності заявили CNN американські постановці.

За їх словами, це стало першим відомим прикладом використанням таких ракет у бою. За словами джерел, США змогли відстежувати запуски в режимі реального часу.

На думку американських посадовців, використання РФ гіперзвукових ракет могло мати на меті як випробування цієї зброї, так і для “надсилання повідомлення Заходу про рашистські можливості”.

Показово, що в рф лише 19 березня заявили про використання цієї зброї.

Зокрема, Міноборони рф заявило, що орки застосували гіперзвукові ракети комплексу “Кинжал” для знищення підземного військового складу на заході України.

За даними ЗМІ мордору, “Кинжал” – авіаційний комплекс із високоточною гіперзвуковою аеробалістичною ракетою. Створено на базі модернізованого далекого винищувача-перехоплювача МіГ-31 – МіГ-31К.

За словами рашистів, він здатний вражати цілі на дальності понад 2 000 км, при цьому гарантовано долаючи всі існуючі та розроблювані системи протиповітряної та протиракетної оборони.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »