Чергова спроба московії знищити портову інфраструктуру та зупинити експорт агропродукції

Ракетний удар зруйнував ємності з агропродукцією, яка мала йти на експорт до краін Азії та Африки.

Як повідомляє DROBRO з посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, атаковані два термінали в порту Південний, які спеціалізуються на перевалці агропродукціі.

Один з терміналів належить всесвітньо відомій компанії, яка працює в Україні з 2004 року та володіє також кількома заводами з переробки агропродукції. Це понад 300 млн доларів інвестицій та майже 1000 робочих місць.

Це вже 39 атака варварів по об‘єктах портової інфраструктури Одеській області – пошкоджено та частково знищено 215 об’єктів, 153 транспортних засоби, 8 цивільних суден, постраждало 26 цивільних осіб.

З часів як московія вийшла з зернової угоди, вона систематично атакує порти з метою припинити експорт української агропродукції на світові ринки. Лише сильні системи ППО здатні зупинити агресора в своїх намірах знищити портову інфраструктуру і підірвати продовольчу безпеку світу.

Адже Україна була, є і залишається гарантом безпеки і топовим експортером агропромислової продукції. Навіть за таких умов Україні вдалось експортувати Українським коридором понад 40 млн тонн вантажів. Це значно більше, ніж московія дала можливість експортувати за часів Зернової ініціативи.

Від admin