Вночі як мінімум 50 ударних БПЛА атакували вісім областей у західній частині Московії, є влучення

У ніч на 20 квітня відбувся масштабний наліт дронів-камікадзе на Захід Московії. Під ударом опинились 8 областей. У мережі вже з’явилися перші кадри ударів. Вони доступні на Telegram-каналі DroBro24.

Міністерство оборони варварів вранці звітувало про нібито успішне відбиття атаки дронів та перехоплення 50 українських БПЛА над Білгородською, Курською, Брянською, Тульською, Смоленською, Рязанською, Калузькою та Московською областями, передає DROBRO.

Однак, судячи з повідомлень з місцевих пабліків, робота ППО була не настільки успішною, як стверджує Москва. Наслідки ударів дуже серйозні. Калузький губернатор Владислав Шапша вночі повідомив, що БПЛА внаслідок роботи ППО вибухнув біля електропідстанції у Малоярославецькому районі. Енергетична інфраструктура зазнала пошкоджень.

Також є інформація про пошкодження підстанції у Брянській області. Особливо гаряче було у Смоленській області у селищі Кардимове. Там дрони атакували нафтобазу та перевалочну станцію компанії “Лукойл”.

“Перевалочна станція “Лукойл”. Кардимово, б*ядь. В**ало (вдарило – ред.)… Ось то речі, на*уй! Ось то прямий піде. А ось там нафта (НПЗ – ред. ) догоряє, а тут “Лукойл”… Горить п…ц!

Наслідки прильоту дронів він зняв на відео. Відомий Telegram-канал “Миколаївський Ванек”, пов’язаний, попередньо, з військовими України, запевняє, що нічний наліт був дуже результативним.

“Сьогодні вночі невідомі “мопеди” долетіли до військових об’єктів та об’єктів інфраструктури у Брянській, Білгородській, Смоленській, Калузької та Воронезькій областях. Урожай добрий. Темпи лише посилюватимуться”, – повідомив блогер.

Від admin