Smi.pp.ua - новий агрегатор новин України

Щодня все більше користувачів мережі інтернет визнають популярність новинних агрегаторів

Справді 70-75% відвідувачів новинних видань припадає з ресурсів новин, які називаються агрегаторами. Адже дійсно дуже зручно використовувати одну сторінку, щоб переглянути новини з найпопулярніших інтернет видань. Сьогодні DroBro розповість про досить новий новинний агрегатор smi.pp.ua, що вже зарекомендував себе позитивними відгуками.

Наприклад, щоб читати свіжі новини України, достатньо відвідати розділ агрегатора smi.pp.ua «ЗМІ УКРАЇНИ», де зібрані останні новини з популярних видань новин країни. Ви можете регулювати джерела інформації, а також переглядати новини на ресурсі в режимі онлайн.

Щоб побачити картину дня і дізнатися всю ситуацію в Україні, достатньо оновити сторінку розділу «ЗМІ УКРАЇНИ» на проекті агрегатора новин smi.pp.ua.

Для зручності користування агрегатора було створено мобільний додаток, який доступний для завантаження в Play Market. Будь-хто може завантажити абсолютно безкоштовно мобільний додаток і отримувати інформацію зі свого телефону.

Наше інтернет видання також підключено до новинного агрегатора smi.pp.ua і тепер наші публікації надходять у стрічку новин.

На проекті також присутні розділи для регіонів України, Росії, світу, жіночий розділ, новини щоу-бізнесу та інші новини з перевірених джерел новин.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »