Засніженгі Карпати

Карпати першими серед усієї території України опинилися у владі снігової пелени

Зимова казка стала реальністю на горі Піп-Іван Чорногорський, де минулої ночі на північних схилах випав метр снігу, а температура повітря опустилася до 5 градусів нижче нуля, передає DroBro.

При цьому розглянути всю красу білих схилів заважає погана видимість – до 50 метрів. Не додає комфорту і західний вітер, швидкість якого сягає 8 м/с. Такі показники наводяться у повідомленні Чорногорського гірського пошуково-рятувального посту.

“Місцями вітром насипало метрові кучугури. Нарешті, а то я почав переживати. У таку погоду хтось гуляє? Вчасно ми з’їхали”, – пишуть у коментарях.

DroBro: Гора Піп-Іван Чорногорський або Чорна гора (старіша назва) – одна з найвищих вершин хребта Чорногора, розташована на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей. Гора має пірамідальну форму, у верхній частині – кам’яні розсипи. Незвичайну назву вона отримала завдяки зовнішньому вигляду розташованої на вершині скелі, що нагадує попа в рясі. На вершині знаходиться колишня польська астрономічна та метеорологічна станція “Білий слон”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »