Причетні до спецоперації із затримання найманців ПВК “Вагнер” українські розвідники залишилися без охорони і тепер перебувають у небезпеці

Українські розвідники, які брали участь у підготовці спецоперації із затримання російських найманців приватної військової компанії, рішенням парламентської слідчої комісії залишилися без державної охорони, передає DroBro.

Ситуацію посилює і те, що персональні дані силовиків були розкриті, а тому вони опинилися у небезпеці. Про це нардеп партії “Голос” полковник СБУ Роман Костенко заявив в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Ці люди зараз під прицілом, і за них відповідає військово-політичне керівництво держави, тому що це наші військовослужбовці, які працювали на користь країни. Їм загрожує небезпека”, – сказав Костенко.

Нардеп каже, що тимчасову слідчу комісію в Раді було створено лише після того, як до нього звернулися учасники зірваної спецоперації. Проте “слуги” п’ять місяців блокували створення ТСК. Він звернувся до влади із закликом захистити силовиків, які охороняють інтереси країни.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »