Ентоні Блінкен

Сполучені Штати «тимчасово переміщують» частину дипломатичного персоналу в Україні до Львова

14 лютого державний секретар США Ентоні Блінкен озвучив причину переїзду посольства: «Через різке прискорення нарощування російських сил». Про це повідомляють американські засоби інформації, зокрема, CNN, передає DROBRO.

«Я наказав вжити ці заходи з міркувань безпеки нашого персоналу, і ми наполегливо закликаємо всіх громадян США, які залишилися в Україні, негайно залишити країну», – сказав Блінкен.

Офіційні представники США та кількох інших країн заявляли, що вже цього тижня вторгнення Росії в Україну є ймовірним. Водночас офіційні особи наголошують, що, як і раніше, немає впевненості, що Росія справді зважиться на вторгнення. Лідери країн Заходу кажуть, що шлях дипломатії ще можливий.

«Ці розсудливі запобіжні заходи жодним чином не підривають нашу підтримку чи нашу відданість Україні. Наша відданість суверенітету та територіальній цілісності України непохитна. Ми також продовжуємо наші щирі зусилля для досягнення дипломатичного рішення, і ми продовжуємо співпрацювати з російським урядом після дзвінка президента Байдена з президентом Путіним і моєї бесіди з міністром закордонних справ Лавровим. Шлях для дипломатії залишається відкритим, якщо Росія вирішить діяти сумлінно. Ми з нетерпінням чекаємо повернення наших співробітників до посольства, щойно дозволять умови», – наголосив очільник зовнішньополітичного відомства США.

Росія заперечує плани вторгнення. Міністр оборони Сергій Шойгу 14 лютого на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним сказав, що зараз відбуваються масштабні навчання, але більша їх частина невдовзі завершиться.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »