Злочинці використовують нові досягнення в галузі штучного інтелекту для більш реалістичної імітації голосу або відео

У звіті Міністерства фінансів США зазначається, що штучний інтелект допомагає шахраям здійснювати складніші атаки на фінансові компанії. Про це повідомляє Bloomberg.

Злочинці використовують нові досягнення в галузі штучного інтелекту для більш реалістичної імітації голосу або відео, щоб отримувати доступ до рахунків людей, передає DROBRO. Крім того, штучний інтелект допомагає зловмисникам створювати складніші фішингові атаки на електронну пошту з покращеним форматуванням і меншими помилками.

Регулятори фінансового сектора, зокрема Федеральна резервна система США, Комісія з цінних паперів і бірж та Бюро фінансового захисту споживачів, висловили занепокоєння щодо штучного інтелекту, оскільки він може нести як ризики, так і можливості.

Міністерство фінансів США провело розширені дослідження та інтерв’ю з понад 40 представниками фінансового та інформаційно-технологічного секторів, компаніями, що займаються боротьбою з шахрайством та відмиванням грошей. У ході дослідження виявлено, що меншим фінансовим фірмам необхідний доступ до більшої кількості інформації та ресурсів для розробки власних систем штучного інтелекту. З метою забезпечення розвитку інноваційних рішень, Американська асоціація банкірів розробляє пілотну програму для обміну галузевою інформацією про шахрайство та інші незаконні дії, а уряд США може надати доступ до історичних звітів про шахрайство для навчання штучних інтелектуальних моделей.

Крім цього, Скарбниця США рекомендує уряду і промисловості розглянути низку інших кроків, щоб забезпечити безпеку фінансових установ. Ці кроки передбачають розробку спільної мови щодо штучного інтелекту та використання стандартизованих описів для систем штучного інтелекту, що надаються постачальниками, для визначення джерел та ходу навчання моделей.

Від admin