Школи Дрогобиччини отримали 391 ноутбук

22 грудня у Львові пройшла Освітня академія, Дрогобич представляла заступниця керівника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк

Серед низки освітніх питань, які розглядали на заході, директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска – вручив сертифікати на отримання ноутбуків закладам Львівщини. Новою технікою поповняться і освітні установи Дрогобича, зокрема – 391 ноутбуком, інформує DroBro. Як розповіла Ольга Олексюк – комп’ютери вдалося отримати в рамках реалізації державної програми «70 х 30».

6 млн.600 тис грн на закупівлю ноутбуків скерували із державної субвенції, 2 млн.350 тис.грн – дофінансування із місцевого бюджету. Отримані ноутбуки будуть розподілені між навчальними закладами Дрогобича та територіальної громади, їх отримають педагоги.

Комп’ютери необхідні для покращення дистанційного навчання педагогічними працівниками Дрогобиччини, – додала Ольга Олексюк.

Уже цими днями нову техніку доставлять в освітні установи міста та територіальної громади.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »