Звжди і всюди першими в наданні медичної допомоги

Дрогобицька Станція екстренної медичної допомоги отримала п’ять сучасних автомобілів Peugeot Boxer

Цими днями Станція екстреної медичної допомоги поповнилася 5 новими каретами. Автомобілі закуплені в рамках фінансування від Національної служби здоров’я України. Ціна однієї автівки становить 1,93 млн грн. Про це повідомила старший фельшер Станції Іванна Дмитрів. Нові автівки – Peugeot Boxer, класу «В».

Цією партією карет екстреної медичної допомоги ми закриваємо 100-відсоткове оновлення автомобільного парку Станції Дрогобич. Таким чином на завершення 2021 року у нас оновлено 17 автомобілів, – додала Іванна Дмитрів.

Як інформує DroBro нові карети екстреної медичної допомоги оснащені дефібрилятором, кардіографом, кисневим устаткуванням та іншими медичними необхідностями. Також за словами Іванни Дмитрів, окрім 5-ти нових автівок швидкої екстреної допомоги Станція отримала один логістичний автомобіль Rifter, яким розвозитимуть медикаменти, звітності тощо.

Розподіл отриманих карет екстреної медичної допомоги відбудеться наступним чином: безпосередньо у

  • Дрогобичі залишиться 3 автомобілі,
  • Станція Борислава –отримає 1 автомобіль,
  • Меденичі – 1.

Нові автівки освятив отець Ігор Цмоканич. Це дасть можливість працівникам станції бути завжди і всюди першими в наданні медичної допомоги при загрозі життю.

Звжди і всюди першими в наданні медичної допомоги

Звжди і всюди першими в наданні медичної допомоги

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »