Загін рашистів у паніці втікав із Прип’яті після того, як один із найманців отримав величезну дозу радіаційного випромінювання

Під час вторгнення рашистів у Київську область у Прип’яті було дислоковано загін спішно створеної нової приватної військової компанії чисельністю 200 осіб, проте вже за кілька днів бойовики в паніці дезертували, коли їм відкрилася правда про наслідки перебування у зоні відчуження. Цю історію на своїй сторінці у Twitter розповів керівник видання Bellingcat Христо Грозєв із посиланням на джерело у ПВК “Вагнер”, передає DROBRO.

За його словами, нова ПВК належить зятю генерала ГРУ. Вона була створена з метою одержання частини коштів, виділених ерефією на війну в Україні. Бойовиків розмістили у нежитлових багатоповерхівках у Прип’яті, певне, не підозрюючи про всі ризики для здоров’я. Однак правда відкрилася досить швидко, коли один із поранених найманців опинився в одній із білоруських медустанов.

“За кілька днів поранений найманець опинився в білоруській клініці, де лічильник Гейгера мало не зламався”, – повідомив журналіст.

Дізнавшись про наслідки перебування в зоні відчуження, у лавах бойовиків почалася паніка, після чого вони дезертували. Їхнім пошуком займалося російське оборонне відомство.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »