Редакційна стаття The Guardian дорікає НАТО за боягузтво і вимагає втрутитися в конфлікт в Україні прямою військовою участю

Отже, деякі важкі рішення, які західні лідери мають терміново розглянути, передає DROBRO, з посиланням на редакцію The Guardian.

По-перше, пряме втручання для створення безпечного притулку на заході України, де можуть збиратися переміщені особи, а не тікати за кордон. Заздалегідь повідомте Москві про його місцезнаходження та межі. Дайте зрозуміти, що його захищатимуть авіація НАТО та сухопутні сили, запрошені Києвом.

По-друге, оголосити неокуповане місто Одеса закритим. Направте військово-морські сили до міжнародних вод у Чорному морі і вимагайте від росії припинення обстрілів узбережжя, інакше зіткнетеся з серйозними наслідками.

По-третє, скажіть путіну, що якщо його підрозділи знову стрілятимуть у мирних жителів, як у Краматорську, вони вважатимуться законними військовими цілями НАТО.

Четверте: дайте Києву винищувачі та танки.

П’яте: заблокуйте весь рашистський експорт палива

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »