У бою він сам знищив дві ворожі БМД та чимало живої сили противника

5 квітня на Півдні України під час бою з переважаючими силами противника героїчно загинув головний сержант десантно-штурмової роти підрозділах 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ Володимир Балюк. У бою він сам знищив дві ворожі БМД та чимало живої сили противника, передає DROBRO.

«Сержант Володимир Балюк – був взірцевим представником сучасного сержантського корпусу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У нього була висока професійна підготовка, чималий бойовий досвід та участь у міжнародних навчаннях», – йдеться в повідомленні бригади.

Також про свого бойового побратима Володимира Балюка «Балу» розповідає офіцер-десантник з позивним «Одін», його друг та безпосередній командир. Він згадує його як надійного, спокійного, чесного та справедливого чоловіка.

«Не було таких питань, які б він не зміг вирішити. У нього завжди все виходило: у службі, спорті та інших справах. Планував продовжувати та розвивати свою військову кар’єру…», – каже він.

5 квітня підрозділ, в складі якого Володимир командував штурмовою групою, вів наступальні дії. Десантники мали закріпитися в одному з населених пунктів на Півдні України, проте противник, щоб зірвати наступ, кинув танки, бронетехніку та чимало живої сили. Зав’язався важкий, жорсткий та потужний бій, де «Балу» отримав смертельне осколкове поранення.

Загалом під час того бою штурмова група, якою командував сержант Володимир Балюк, знищила 4 БМД та багато окупантів, а інші підрозділи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади спалили рашистських танків та ліквідували кілька десятків живої сили орків.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »