помічено цілу ескадрилью літаків "Ан-2"

З російської сторони кордону з Україною помічено цілу ескадрилью літаків “Ан-2”

Біля кордону України з РФ зафіксовано чергові підозрілі маневри Москви, які можуть засвідчити підготовку Кремля до військового вторгнення на українську територію. З російського боку кордону з Україною помічено ескадрилью легких багатоцільових літаків “Ан-2”: вони можуть бути використані для викриття української ППО. Про появу “Ан-2” поблизу кордонів України повідомив Telegram-канал іранського Корпусу вартових ісламської революції.

Причини концентрації вказаних літаків біля українських рубежів невідомі, однак слід звернути увагу на той факт, що “Ан-2” активно використовувалися Збройними силами Азербайджану під час 44-денної війни з Вірменією у Нагірному Карабаху.

Тоді вірменська сторона повідомила, що їй вдалося збити кілька дивних літальних апаратів, які виявились “Ан-2”. Аналітики вважають, що за допомогою таких літаків можна не тільки здійснювати розвідку, а й використовувати їх для відволікання: якщо системи ППО почнуть по них працювати, то, по-перше, витратять боєприпаси, а по-друге – видадуть своє місцезнаходження. Після цього противник може атакувати позиції комплексів ППО більш сучасними літальними апаратами.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »