На Московії у зв’язку з проривом дамби у двох місцях та масовим затопленням Оренбурзької області ситуація досягла критичного рівня і це ще не кінець

На Московії цілу область продовжує накривати екологічна та соціальна катастрофа, пов’язана із проривом греблі в Оренбурзькій області. Вода стрімко розливається округом, затоплюючи десятки населених пунктів, передає DROBRO.

Глава МНС вже оголосив про введення режиму надзвичайної ситуації федерального характеру в Оренбурзькій області у зв’язку з критичною ситуацією, спричиненою паводком. Проте найгірше для росіян попереду, оскільки очікується, що пік повені прийде лише у середу, 10 квітня. З кожною годиною ситуація стає дедалі критичнішою, пишуть очевидці та місцеві ЗМІ.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

“Вода піднімається дуже швидко. Поліція перекрила залізничний переїзд на Зеленгоспі”, – пише видання “Урал56.Ру”. Після прориву греблі у двох місцях вода масово заливає населені пункти, включаючи місто Орськ, населення якого становить 189 195 осіб. Частина людей біжить із населених пунктів, інші залишаються у затоплених будинках, боячись мародерів, які вже почали орудувати.

Ситуація в Орську, одному з найбільш постраждалих міст, оцінюється як критична. Декілька районів затоплено, масова евакуація проводиться силами рятувальників. Громадський транспорт припинено, шкільна освіта перейшла на дистанційну форму. Понад 4000 осіб, включаючи близько 1000 дітей, уже евакуйовано із міста. Під воду занурилося понад 6000 будинків.

Оренбуржці діляться враженнями у соціальних мережах, публікуючи відео стрімкого натиску води. Мер Оренбурга підтвердив критичність ситуації, попереджаючи про подальше збільшення рівня води найближчими днями. “Вода прибуває, і найближчими днями її рівень тільки зростатиме”, – сказав він. Користувачі соціальних мереж нагадують, що Московію спіткала карма: менш ніж рік тому рашисти підірвали греблю Каховської ГЄС, після чого стався масштабний розлив води в Україні.

На час написання статті в Орську прорвало третю дамбу. Вода подвоїла силу удару по болоті.

Від admin