Ультраправий російський філософ Олександр Дугін розпалює війну проти Ізраїлю

У суспільстві посилюється антисемітизм. Один із найвідоміших філософів московії Олександр Дугін, який вважається ідеологом “руzzкого міра” та диктатора Володимира Путіна, почав закликати до окупації Єрусалима, передає DROBRO. Зухвалу заяву Дугін опублікував увечері 6 квітня на своєму каналі у Telegram.

Дугін, який близький до Кремля, назвав Єрусалим “російським” і передрік, що містом правитиме “російський цар царів”. “Російське місто – мати всіх міст. Єрусалим буде російським або його не буде взагалі. А правити там буде його величність Китаврас. Так говорить таємна Голубина книга, Книга глибин. Російський цар всім царям цар”, – написав ультраправий руzzкий фашист.

Зазначимо, що Кітоврас – це міфічне чудовисько-кентавр, яке згадувалося у російських апокрифах 14 століття. Дугін є махровим антисемітом і не приховує цього. Він, зокрема, раніше звинувачував Ізраїль у причетності до теракту у підмосковному “Крокус Сіті Холл”, запевняючи, що Моссад нібито має зв’язки із “ІГІЛ”.

Антисемітизм та ксенофобія, які завжди були присутні на Московії, зараз на тлі війни посилюються. Цьому сприяє риторика ненависті з боку Кремля та російської пропаганди. Вищі особи країни все частіше дозволяють озвучувати антисемітські заяви.

Скандальну заяву Дугіна прокоментував російсько-ізраїльський бізнесмен Леонід Невзлін у Telegram. Він обурений тим, що влада Ізраїлю продовжує співпрацю з Москвою, яка стала їй відверто ворожою.

“Ізраїльські дипломати продовжують зустрічатися з російськими чиновниками, підтримувати відносини. Якщо їх не зупинив ні напад на Україну, ні постійний антисемітизм з вуст вищого керівництва в Кремлі, то й фактичний замах на ізраїльський суверенітет, ймовірно, переживуть”, – зазначив Невзлін.

Висловився з цього приводу і офіцер Армії оборони Ізраїлю, блогер Ігаль Левін у Telegram. Він нагадав Дугіну, що Єрусалим існував задовго до того, як виникла цивілізація московії. На доказ блогер навів фото листа єрусалимського царя, що зберігся до нашого часу, до Єгипту, який був написаний ще в 14-му столітті до нашої ери.

“Цей рот заїкається про наш славний Цільноград. Дуже мило, тільки Дугін повинен не забувати, що Урушалем існував і там жили люди до того, як з’явилися не те, що якісь там росіяни та їхні царі, а коли навіть ще не почалася перша галактична війна між ящерами та русичами, або що там у запаленому мозку цього рота палає. Коли на місцях Москви були непроглядні болота та жили напівдикі люди (якщо взагалі там жили), в Урушалемі вже кипіли життя та цивілізація”, – написав ізраїльський блогер.

Від admin