“Це не навчальна тривога”, – в Оренбурзі різке зростання рівня води, місто йде під воду

Повінь в Оренбурзькій області набирає сили, обласний центр продовжує затоплювати.

Увечері у вівторок, 9 квітня, в Оренбурзі звучала сирена тривоги. Причиною стало різке зростання рівня води у місті. З екстреною заявою до жителів міста звернувся мер обласного центру Сергій Салмін, повідомляє DROBRO.

Салмін попередив городян про сирену, наголосивши, що “це не навчальна тривога”. Мер попередив, що рівень води в Уралі вже сягнув 914 см і продовжує збільшуватися. При перетині позначки 930 см, повідомив він, почне затоплювати нові території.

“Ситуація дуже серйозна, вода може прийти стрімко. Крім тих територій, які вже підтоплені, вода прийде до нових!” – заявив міський голова. Він закликав мешканців до термінової евакуації. Окремі райони міста та передмістя евакуювали примусово російські силовики. Зазначимо, що пік повені в області очікується лише у найближчі три дні. Йти вода почне не раніше, ніж за кілька тижнів. Ситуація є критичною. Місцеві жителі категорично відмовляються залишати свої будинки, оскільки у регіоні орудують банди мародерів. Російські силовики неспроможні забезпечити порядок.

Нагадаємо, що повінь в Оренбурзькій області почалася 5 квітня. У районі Орська прорвало дамбу, на будівництво якої путінський режим витратив 1 млрд. рублів. Десятки сіл та міст, що знаходяться на березі Уралу, виявилися затоплені. Про кількість жертв влади країни терориста поки що мовчать. Відомо про як мінімум 4 загиблих, проте, за даними ЗМІ, десятки громадян могли втратити життя. У регіоні запроваджено режим надзвичайної ситуації.

Від admin