“Zерой СВО” вбив двох мешканців якутського села за те, що йому “не надали належної поваги”

24 лютого Віктор Саввінов, який повернувся з війни, раніше тричі судимий за грабіж, розбій і погрози вбивством, скоїв звіряче подвійне вбивство в селі Кутана в Якутії, повідомляє DROBRO. “Герой” навоювався і повернувся додому, проте йому зовсім не подобалося ставлення сусідів до його подвигів, а рідний батько зовсім не пустив 35-річного окупанта на поріг будинку, тому йому довелося жити за 9 км від населеного пункту.

23 лютого Савінов вирішив нагадати про своє існування і хитався селом, вимагаючи уваги до своєї персони. Люди, пам’ятаючи його темне минуле, не хотіли з ним навіть вітатись, а дякувати за “подвиги” – поготів, пише Sakhaday.

“Ходив сусідами і прийшов до моєї мами приблизно о 23:00 годині, вона його невістка, тобто його тато і наш тато – рідні брати. Мама його не пустила і єдина зателефонувала голові, сказала, що він п’яний вештається по селу”, – Розповіла дочка вбитої “героєм” вчительки.

Вбивцю не стали затримувати. Тієї ночі його відвезли додому і поклали спати. 24 лютого 35-річний окупант знову з’явився у селі і взявся за старе: спочатку по п’яні проломив голову 34-річному товаришу по чарці, а потім убив сокирою 64-річну Валентину Федорову, до якої приходив уночі. Жінка була відома по всьому округу: вона – переможниця конкурсу “Кращий учитель росії”.

“Він вломився в будинок моєї мами. У неї на животі і ребрах були гематоми, руки все в крові… Після побиття він взяв господарську сокиру і вдарив її по голові… Він відразу ж спробував замістити сліди, що говорить про те, що він був осудним. Сокира поклав на місце, а будинок підпалив”, – розповіла дочка загиблої.

Так він вирішив помститися їй за те, що вона поскаржилася поліції. Рецидивіста бояться батько, родичі, місцеві жителі і навіть мешканці сусідніх сіл – раніше він уже вбив людину і мав провести ув’язнення понад 9,5 років. Однак під час “СВО” помилували. Односельці вважають, що його незабаром відпустять, зваживши на “заслуги перед Батьківщиною” і він стане загрозою для всіх. До речі, 29 лютого Путін під час послання заявив, що “герої СВО” – нова еліта – “наповнюють його серце гордістю”.

Від admin