Диктатор під час свого послання до Федеральних зборів відреагував на заяви президента Франції про можливе відправлення в Україну західного військового контингенту

Путін виступив із посланням до Федеральних зборів, які по суті були обіцянками, що він зробить, коли переобереться на черговий президентський термін. Окрім “здобутків” та планів на найближчі 6 років диктатор вибухнув погрозами на адресу Заходу і заявив про можливі “трагічні наслідки” у разі відправлення військ НАТО до України.

Путін запевнив, що рф не нападатиме на Європу, назвавши такі заяви маренням. Втім, понад два роки тому він те саме говорив про Україну. За його словами, у разі появи натовського контингенту у зоні так званої “СВО” наслідки будуть трагічними.

“Вони повинні розуміти, що у нас теж є зброя, яка може вражати цілі на їхній території”, – заявив Путін. Він також зазначив, що зараз загроза ядерної війни є цілком реальною. “Все, що вони вигадують і чим лякають увесь світ, реально загрожує конфліктом із застосуванням ядерної зброї, а отже, знищенням цивілізації”, – сказав диктатор.

Від admin