Фермери Польщі, які блокують кордон України, вийшли на протести з прапорами Радянського Союзу

За блокадою кордону України, мабуть, стоять любителі “російського світу”. Деякі з учасників акції протесту перестали ховатися і вийшли з прапорами СРСР, а також з зухвалими проросійськими гаслами. На це звернули увагу польські ЗМІ, передає DROBRO.

У масштабній акції протесту брала участь колона, на чолі якої знаходився трактор із червоним прапором Радянського Союзу та величезним банером: “Путін розбереться з Україною, Брюсселем та з нашим урядом”. Гасло, очевидно, повторює проросійські наративи та погрози.

Зазначимо, що польські фермери майже повністю перекрили кордон із Україною. Половину пунктів пропуску повністю заблоковано, зокрема, для гуманітарної допомоги. Лише через один КПП дозволено проїзд цивільних. Заблоковано також рух залізницею.

Влада та правоохоронні органи Польщі ніяк цьому не заважають. За даними Центру протидії дезінформації при РНБО України, за блокадою кордону стоїть польська монархічна та ультраправа партія Конфедерація свободи та незалежності. Її член та власник транспортної компанії Рафал Меклер, зокрема, брав участь у скандалі з розсипанням асфальтом українського зерна. Ця політична сила не приховує своїх проросійських настроїв, вона виступає за покращення відносин із Москвою.

Від admin