спрей вакцина

Австралійські дослідники почали клінічні випробування нового типу вакцини проти COVID-19, яка буде вводитися за допомогою назального спрея

Вчені з брісбенської компанії Nucleus Network припускають, що нова вакцина може виявитися більш ефективною в порівнянні з препаратами AstraZeneca і Pfizer. Крім того, на вакцинацію тоді зможуть зважитися багато людей, які бояться ін’єкційних голок, інформує voanews.com.

Досі програма вакцинації в Австралії відбувалася повільними темпами в порівнянні з іншими країнами. Серед причин – проблеми з поставками, недолік планування з боку урядових органів і нерішучість самих австралійців, «заспокоєних» відносно низьким рівнем зараження коронавірусу в країні.

Доктор Пол Гріффін, медичний директор Nucleus Network, дослідницької організації, яка починає випробування нового типу вакцини у вигляді назального спрею, каже, що в той час, як вже існуючі вакцини в основному захищають людей від ускладнень COVID-19, австралійський препарат націлений на зниження ризику зараження.

«Основна перевага полягає в тому, що, коли ми вводимо вакцину тим же шляхом, яким в організм потрапляє патоген або вірус, це підсилює ефективність… і, як ми сподіваємося, фактично запобігає проникненню вірусу», – заявив Гріффін.

Незалежний комітет з етики схвалив початок досліджень. Вчені кажуть, що вакцина у вигляді назального спрею стане доступна пацієнтам приблизно через кілька років.

Зараз в Австралії схвалені для використання дві вакцини проти COVID-19 – AstraZeneca і Pfizer. Днями керівництво громадської охорони здоров’я країни заявило, що препарат AstraZeneca тепер буде рекомендуватися для використання людям у віці 60 років і старше. Це пов’язано з досить рідкісним ризиком розвитку тромбозу у молодих людей.

Влада країни планує завершити вакцинацію до кінця 2021 року. Сьогодні в Австралії зареєстровано близько 30 тисяч випадків зараження коронавірусом, померли понад 900 людей.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »