В окупованому Луганську під потужний удар потрапила база армії терористів, яка була на території заводу

Вдень у суботу, 13 квітня, окупований Луганськ сколихнула серія сильних вибухів. Ціллю удару став, ймовірно, машинобудівний завод. Про атаку масово повідомляють у Мережі місцеві жителі. З’явилися також кадри наслідків удару, повідомляє DROBRO.

Над територією заводу зараз піднімається густий дим, що видно з різних районів міста. Очевидно, там почалася сильна пожежа. Очевидці повідомляють, що на місце виїхали пожежники та машини швидкої допомоги. Окупанти поки що мовчать.

Відомо, що машзавод використовувала окупаційна армія РФ як основу. Імовірно, там міг бути склад із боєприпасами ЗС РФ. Є також інформацію про те, що там знаходилася база з ремонту військової техніки.

Ще у 2014 році, захопивши Луганськ, росіяни пограбували це підприємство, вивезли обладнання до Ростовської області. Для цього вони використовували вантажівки так званого “гумконвою”. Зазначимо, що Луганськ є глибоким тилом окупаційної армії рф. Місто знаходиться більш ніж за 80 км від лінії бойового зіткнення. Що використовували ЗСУ для завдання удару, невідомо. Сили оборони поки що зберігають мовчання.

Від admin