Комбат Мадяр показав ексклюзивні кадри того, що ЗСУ роблять із російськими дронами-камікадзе “Шахед” після їх успішної посадки

Сили оборони України використовують дрони-камікадзе “Шахед”, що збереглися, для завдання ударів у відповідь по армії рф. Про це повідомив на своєму офіційному каналі в Telegram командир 414-го окремого батальйону ударних безпілотних авіасистем (ОБУБАС) ЗСУ Роберт Бровді (позивний “Мадяр”), передає DROBRO.

ЗСУ за допомогою систем РЕБ вдається перехоплювати управління над деякими російськими “Шахедами” під час масованих атак. Такі безпілотники не утилізуються. Військові вилучають у них бойову частину та використовують її проти російських окупантів. “Кожен грам БЧ з тієї цілої свіжо припаркованої російської приблуди розфасовується в лабі (лабораторії – ред.) ОБУБАСУ для зворотного відправлення лютими цукерками”, – написав Мадяр. Він показав ексклюзивні кадри такого розбору військовими ЗСУ посадженого російського “Шахеда”.

Зазначимо, що “Шахед” – це дрон-камікадзе іранського виробництва. Спочатку рф закуповувала їх у Тегерана, щоб використати для обстрілу України. Проте зрештою росіяни створили своє виробництво БПЛА цього виду. Офіційно оголошена дальність польоту “Шахеда” становить 2000 км. Однак, за даними експертів, реально даний БПЛА може літати лише на кілька сотень кілометрів. Бойова частина цього ударного дрона складає близько 50 кг. Імовірно, останнім часом росіяни знайшли спосіб його модернізувати та збільшити БЧ. Ці безпілотники рф використовує виключно для терористичних атак українських міст та сіл поразки критичної інфраструктури. На полі бою дані БПЛА виявилися абсолютно неефективними, рф не використовує їх для ударів по ЗСУ.

Від admin