Політолог Андрій Піонтковський вважає, що президент РФ пішов назад у своїй грі із Заходом

Президент РФ Путін зменшив свій агресивний тон у переговорах із Заходом, оскільки зрозумів, що російські військові не готові до реальної війни, передає DROBRO. Таку думку озвучив політолог Андрій Піонтковський в ефірі “24 канали“.

За словами аналітика, президент РФ повернувся з відкриття Олімпійських ігор у Пекіні, де у нього відбулася зустріч із головою КНР Сі Цзіньпіном, у піднесеному настрої, оскільки міг отримати від китайської сторони деякі гарантії економічної підтримки на випадок нових санкцій Заходу щодо Москви.

Однак останнім часом настрій господаря Кремля змінився, з Москви більше не звучать заяви про необхідність НАТО повернутися на позицію 1997 року.

“Він (Путін – ред.) відчув, що військові (російські – ред.) не підуть на війну… Це, звичайно, відступ. На цьому фоні було б дурістю з боку України представляти якісь закони про особливий статус Донбасу. Я сподіваюся, що найближчим часом Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) спростує цю нахабну брехню пана Шольца (канцлера Німеччини – ред.) про те, що він нібито щось обіцяв», – сказав співрозмовник.

Від admin