У Повітряних силах зазначають, що Україна та партнери не мають наміру оголошувати дату постачання винищувачів

Українські пілоти продовжують навчання на винищувачах F-16. Групи льотчиків, які проходять підготовку у США та Данії, на сьогоднішній день перебувають уже на завершальних етапах тренувань, передає DROBRO.

Відповідну інформацію озвучив речник ЗС ЗСУ Ілля Євлаш під час брифінгу в четвер. За його словами, українські пілоти зосереджені на завданнях, які будуть поставлені перед ними після повернення до України. Зокрема, льотчики відпрацьовують удари по ракетах та таких дронам-камікадзе, як іранські “Шахеди”.

Представник ВС уточнив: Київ та західні партнери не оголошуватимуть дату поставок зазначених винищувачів, все, що стосується цих літаків, відбувається за зачиненими дверима. Відсутність повідомлень про терміни передачі F-16 створює стратегічну невизначеність, якою може скористатися Україна для несподіваних ударів по ворогові, додав речник.

Євлаш також розповів, що є й інші групи українських льотчиків, які лише розпочали навчання на F-16. Частина пілотів зараз перебуває у Великій Британії, де вчить англійську мову та проводить наземну підготовку перед польотами. Одна з таких груп вже завершила підготовку на британській території та перемістилася до іншої країни для проходження нового етапу тренувань.

Від admin