Спроба форсувати річку Сіверський Донець з метою оточити Лисичанськ та Сєверодонецьк, а також атакувати місто Лиман, що обернулася для окупантів великим провалом

У районі Білогорівки Луганської області орки втратили 70 одиниць військової техніки та два батальйони піхоти з інженерами. Подробиці того, що сталося в рамках невдалої переправи загарбників через річку, розповіло видання The Times.

Заголовок статті британського видання свідчить: “Російський батальйон знищено при спробі форсувати “річку смерті””. 1000 орків знищено внаслідок одного удару українських сил. Понтонний міст разом із технікою та окупантами “обнулили” солдати 17-ї української танкової бригади.

Частини, що оборонялися, були підняті по тривозі звуком двигунів танків і моторних човнів. За кілька хвилин вони відкрили сильний вогонь із гаубиць та авіаударів, розповів український офіцер на ім’я Максим, добре знайомий із ситуацією. Офіцер, який пройшов перед вторгненням відрядження на Донбас, додав: “Такого важкого бою я в житті не бачив/не чув”. За даними українських військових, в результаті операції могло бути вбито від 1000 до 1500 нЕлюдів.

Військові експерти вважають, що втрати ворога ще вищі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »