“Спецоперація” в Україні призвела до посилення НАТО, що стало особистою ідейною катастрофою диктатора московії путіна

Під мокшанським диктатором путіним захиталося крісло. І звинувачувати йому нема кого, крім самого себе. Він продемонстрував електорату, що “король голий”. Про це у своєму блозі пише впливовий російський Telegram-канал “СерпомПо”, передає DROBRO.

Почавши кровопролитну війну з Україною, Путін досяг, здавалося, неможливого – посилив і розширив НАТО. Фінляндія та Швеція, які до останнього не бажали ставати членами цього оборонного альянсу, різко змінили думку. Їх вступ – справа місяців.

Автор назвав те, що сталося “особистою ідейною катастрофою” Путіна. Справа в тому, що свою “спецоперацію” в Україні диктатор виправдовував саме боротьбою із Північноатлантичним альянсом. Цієї мети не досяг, навіть навпаки. І електорат, той самий так званий “глибинний народ”, побачив поразку нацлідера. Путін поставив на кін країну та програв. Економіка, промисловість, репутація країни лежать у руїнах.

“Путін розгромлений на своєму ідейному полі: він наочно показав своїм прихильникам – імперцям, державникам, порадникам, кримнашистам, що його лідерство призвело до краху, глобальної мети (перемоги росії) не досягнуто. Він виявився слабким, не тільки фізично, але і як лідер …. Ідейна підпірка вилітає з-під його трону. Людина, що сидить на ньому, опухла, стривожена, з ногами, закутаними пледом, починає кренитися на бік”, – зазначив Telegram-канал.

Це величезна проблема для путіна, оскільки у мордорі влада завжди трималася на грубій силі. Слабкі лідери закінчували швидко і плачевно.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »