Колаборанти Херсонщини, які допомагають рашистській армії в окупації, вже планують втечу до анексованого Криму

Московія влаштувала гуманітарну катастрофу на території Херсонської області, яку захопила після повномасштабного вторгнення. СБУ показала перехоплення телефонної бесіди двох колаборантів, які обговорюють це питання. Ролик було опубліковано 14 травня на офіційному каналі спецслужби у Telegram.

Судячи з перехоплення, рф призначила “керівниками” Херсонщини колишніх офіціанток і “биків”. І навіть вони усвідомлюють катастрофу, що трапилася в області, плануючи швидку втечу в анексований Крим, передає DROBRO.

“Питання з паливом не вирішуються – ж * па. Питання з ліками не вирішуються – ж * па, з зарплатами і пенсіями не вирішуються – ж * па … Люди помирають без медикаментів. Починає рости соціальне напруження. Вже починають потихеньку росіян ненавидіти”, – поскаржився помічник путінської армії. Інша колаборантка це підтвердила. Вона уточнила, що росіяни “барижать” паливом та медикаментами, наживаючись на мешканців області.

“Безкоштовно ніхто нічого не робить… Гуманітарки вже 7-й день немає. Припинили вони (возити – ред.) Мамам видають по 10 тисяч рублів. Переключилися на матусь. Мені здається, їм просто треба зібрати паспортні дані – на цьому все. А що там люди – по * еру! Кажу, що люди вже починають на вас плювати: ви прийшли і ні * уя! – розповіла жінка.

Обидва зрадники зійшлися на думці, що нічого хорошого найближчим часом не передбачається. Вони планують спільну втечу до Криму, щоб знайти там на одному з курортів роботу з харчуванням та проживанням.” Вона вже починається. У червні буде жо*а. Якщо нічого не зміниться, у червні треба цокати (втікати – ред.)”, – говорив у розмові колаборант.

СБУ, коментуючи перехоплення, нагадала фігурантам цієї бесіди, що Херсонщина та Крим – це Україна, а їм доведеться відповідати за співпрацю з окупантами.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »