Нардеп зі «Слуги народу» позував для фото у Карпатах у худі зі зухвалим написом

Народеп від фракції «Слуга народу» Віталій Безгін опублікував фото з Карпат на своїй сторінці у Facebook, на якому він одягнений у худі з написом «Ohueno», передає DroBro.

«Особливо для моралістів, стилістів та фахівців із питання «як має одягатися політик». Я ношу той одяг, який мені подобається і зручний, особливо коли на відпочинку. А не займаюся політичним лицемірством. Розумію, що комусь набагато приємніше бачити політиків, які з трибуни волають про єдність із народом у костюмі Том Форд за 5000€, потім сідають у Range Rover з охороною, який везе їх на приватний літак, що прямує з Жулян до Куршевеля», – написав він у коментарі до своєї посади.

Також депутат додав, що краще залишиться собою та не обмежуватиме себе в праві підтримувати українського виробника.

Фото Безгіна викликало обурення у користувачів. Нардепу також вказали на те, що сайт, де продаються такі худі, не має української версії. Цю проблему «слуга» визнав.

«Справді, є проблема з відсутністю української версії сайту. Треба виправляти. У нас же є дуже «потужний» мовний омбудсмен, який займається багатьма питаннями, крім профільного, зверну увагу», – написав Безгін.

Від admin