Проросійських політиків Вадима Рабіновича та Євгена Мураєва найближчим часом, ймовірно, звинуватить у державній зраді

Секретар Ради безпеки України Олексій Данилов анонсував деякі “гучні новини” щодо політиків, які зникли з публічного простору після початку рашистського вторгнення. Імовірно, будуть висунуті звинувачення політикам Євгену Мураєву та Вадиму Рабіновичу. Про це повідомив у Telegram 20 липня депутат Верховної Ради України Олексій Гончаренко.

“За заявою Данилова скоро будуть оголошені підозри у держзраді Мураєву та Рабіновичу. Потрібно швидше, щоб обидва не змогли втекти”, – написав нардеп.

Новини Данилов анонсував в інтерв’ю “Українському радіо”. “Ми можемо почути гучні новини. Але ви можете звернути увагу на те, як зникли деякі люди, які не злазили з екрану телебачення та радіомовлення нашої країни. І ніхто не знає, де вони знаходяться. Такі були потужні люди, які не засинали б після того, як би вони не зробили той чи інший виступ або в засобах масової інформації, або в соціальних мережах. А після 24 лютого вони якось зникли”, – заявив секретар РНБО.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Зазначимо, що Рабінович є співзасновником нині ліквідованої партії “Опозиційна платформа – За життя” (“ОПЗЖ”) та головним соратником кума Путіна Віктора Медведчука, який вже перебуває під арештом. Мураєв – колишній депутат Верховної Ради. Обидва політики просували прокремлівську політику в Україні. Вони, зокрема, заперечували російську агресію, розповідаючи про “громадянську війну” в Україні та закликали до капітуляції перед Москвою. За попередніми даними, обидва персонажі на даний момент перебувають за кордоном. Мураєв, зокрема, залишив Україну за два дні до повномасштабного вторгнення ЗС рф. Рабінович утік до Ізраїлю ще раніше – на початку лютого 2022 року.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin