Кум Путіна в інтерв’ю розповів, як його доньці анулювали візу, яку та отримала для того, щоб їздити на навчання до Женеви

Доньку депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука не пустили до Швейцарії. Політик записав інтерв’ю, у якому поскаржився на “західний світ”. А блогер Денис Казанський, у свою чергу, підготував огляд на скаргу кума Путіна, передає DroBro.

За словами Медведчука, його донька закінчила школу в Україні та вступила до Женевського університету. Їй оформили візу, вона збиралася їхати на заняття.

“За два дні до поїздки їй повідомили, що віза анульована… Західний світ виявив себе. Так, я виступаю проти зовнішнього управління Сполучених Штатів та Заходу”, – висловився нардеп.

У свою чергу Денис Казанський зазначив, що деякі розповідають українцям, що “ворожий” Захід хоче їх поневолити, але при цьому своє майбутнє та дітей пов’язують виключно із Заходом.

“І за першої ж нагоди вивозять туди і свої капітали, і своїх діточок. Ну а нам продовжують впарювати нісенітницею про “дружбу з братським нардом” та “процвітаючу Росію”, в яку самі не вірять”, – підкреслив блогер.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »