Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Литвиненка новим секретарем Ради національної безпеки й оборони

Про це йдеться в указі президента №188/2024, передає DROBRO.

На цій посаді він замінив Олексія Данілова, якого сьогодні, 26 березня, звільнив Зеленський. Раніше Литвиненко очолював Службу зовнішньої розвідки.

Як пише hromadske.ua, навчався він в Інституті криптографії, зв’язку і інформатики академії Федеральної служби контррозвідки росії на спеціальності «прикладна математика».

Крім того, з 1998 по 2005 рік він перебував на різних посадах Національного інституту стратегічних досліджень, а згодом працював у структурах Ради національної безпеки й оборони та СБУ.

У 2010–2014 роках він був радником директора Національного інституту стратегічних досліджень, а у 2014–2019 роках — заступником секретаря РНБО.

Литвиненко також має Орден князя Ярослава Мудрого V ступеня, який він отримав у 2020 році «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Від admin